MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 8963634
nr 896 3634
Pall
50/60-tal
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:43:39
250 kr
350 kr
450 kr